Pārlekt uz galveno saturu
Liepupes muiža
Atklāj sev pagātnes tradīcijas un
neaizmirstamus iespaidus
Muiža

Liepupes muiža ir ar mīlestību radīta vieta. Pēc astoņus gadus ilgas restaurācijas Liepupes muižas nams ir atguvis vācu arhitekta H.Pīranga cildināto izskatu. Neskatoties uz apjomīgajiem atjaunošanas un restaurācijas darbiem, namā ir izdevies saglabāt senatnīguma elpu. Kungu mājas pirmā stāva telpu interjers veidots kā kopēja, gaismas caurstrāvota telpa, kur zāles saplūst cita ar citu. Pirmā stāva telpas paredzētas – vakariņām, banketiem, kamerkoncertiem vai korporatīvām sanāksmēm, bet pagrabstāvā izveidots neliels SPA centrs. Kungu mājas otrajā stāvā un blakus esošajā Pārvaldnieka (Baltajā) ēkā kopā izvietoti 16 apartamenti, kas ir ieturēti romantiski elegantā lauku stilā – sienas grezno ekskluzīvā britu zīmola Sanderson tapetes, istabās ir īstu koka dēļu grīda.

Luksus ir it visā – to var baudīt gan ērtajos matračos ar satīna gultas veļu, gan vannasistabās ar īstām čuguna vannām un tām pieskaņotu ekskluzīvu aprīkojumu. Liepupes muižu ieskauj 3,5 ha liels ainavu parks, kas atrodas blakus ezeram.
Liepupes muižas kungu mājas rekonstrukciju vadīja un interjeru veidoja tās saimniece Egita Lauska. 
Muižas viesnīca ir ieguvusi piecu zvaigžņu sertifikātu un tā piemērota viesiem, kuri ciena komfortu un lauku eleganci. Personiska attieksme, omulība, elegance un izsmalcinātība ir vārdi ko Liepupes muižai velta gan viesi, gan nozares profesionāļi. Tikai 5 km attālumā no Liepupes muižas atrodas Vidzemes jūrmala, ar skaistu baltu pludmali un fantastisku saulrietu.