Kāzas liepupes muižā

Liepupes muižas kompleksu ieskauj skaists parks ar plašu, viena līmeņa zālienu,
kas paver iespēju rīkot nozīmīgāko kāzu dienas notikumu – Laulības ceremoniju, brīvā
dabā, ar brīnišķīgu skatu uz ezeru.

Romantiskie apartamenti

Nakšņošanai piedāvājam elegantos un romantiskos luksus numurus, kuru burvība ir jāizbauda.
Katrs numurs mūsu viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Muižas mansarda stāvā valda romantiska gaisotne ar senatnes elpu, to caurvij simtgadīgas koka sijas un tajos var izvietot 16 viesus. Muižas ēkā atrodas 10 numuri, kuros ir iespējams izguldīt 20 viesus. Muižas kompleksa Baltajā mājā izvietoti 6 divistabu apartamenti 12 personām. Papildvietas nodrošinam līdz 22 personām. Līdz ar to Liepupes muižas telpās naktsmājas varam piedāvāt līdz pat 70 personām.
Priecāsimies Jūs satikt Liepupes muižā, lai izrādītu mūsu krāšņās svinību zāles un pie kafijas tases izrunātu Jūsu interesējošos jautājumus, veiksmīgai svētku norisei.

Svinību zāle

Muižas greznās un mājīgās zāles ir piemēro tas līdz 70 personu kāzu svinību rīkošanai. Muižas pirmajā stāvā atrodas plašs restorāns ar skaistu terasi. Ēdamzālē tiek servēts furšeta galds, dejām un mūzikai piemērota ir Zilā kamīna zāle. Visas mūsu zales ir savienotas. Uzklausot Jūsu pasākumu norises plānu, ieteiksim labākos risinājumus veiksmīgai svētku norisei.