KO MĒS VARAM PIEDĀVĀT

Liepupes muižas SPA esam centušies radīt unikālu konceptu paņemot labāko no pasaules pieredzes, savienojot to ar Vidzemes lauku dabas bagātību un senču zināšanām. Procedūrās izmantojam bioloģiski audzētus produktus no Latvijas laukiem, kurus mūsu prasmīgie meistari gatavo tieši pirms procedūras, tieši konkrētajam klientam. Liepupes SPA ir roku darbs un individuāla pieeja klientam. Visiem zināms fakts, ka slimības rodas, ja organismā ir izjaukts līdzsvars dzīvības enerģijas plūsmā. Atjaunojot fizisko, intelektuālo un garīgo harmoniju, organisms pats spēj sevi atveseļot. Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību – Liepupes SPA ir ideāla vieta, kur lauku klusumā ļauties profesionālu un iejūtīgu meistaru gādīgajām rokām. Mūsu klientu labsajūtai piedāvājam aromātisku tvaika pirti un ūdens baļļu, SPA rituālus diviem, dažādas masāžas un maskas, kā arī pēc procedūrām, nesteidzīgu muižas zāļu tējas un veselīgu našķu baudīšanu SPA atpūtas istabā.

RELAKSĀCIJA TVAIKA PIRTĪ UN ŪDENS BAĻĻĀ

Relaksācija aromātiskajā tvaika pirtī ar dabiskām, no augiem iegūtām, ēteriskajām eļļām. Procedūras uzlabo imunitāti, mazina stresu un atslābina muskuļus. Papildus pirts procedūrai, piedāvājam jūras sāls dziedniecisko zālīšu skrubi un peldi ūdens baļļā. 

1h pārim 50 EUR/ katra nākamā stunda 20 EUR. Piemaksa par papildus cilvēku pirtī – 10 EUR.


VIENOJOŠS MIRKLIS – SPA RITUĀLI DIVIEM

Rituālu cenas norādītas divām personām

 SPA procedūras diviem – vienojošs un enerģētiski piepildīts mirklis divatā. Netraucēta atpūta, meistaru gādīgās rokas, un romantiska relaksācija divvientulībā. Procedūras pārim notiek vienlaicīgi, vienā telpā.

RUDENS DĀRGAKMEŅU – KASTAŅU SPA

1.5h

200
Eur

Muižas SPA meistari aicina baudīt rudens krāšņumu un bagātību īpašā un ar mīlestību veidotā SPA rituālā, kas ne tikai atjaunos ādas mirdzumu un tonizēs ķermeni, bet vienlaikus spēcinās un dos papildu enerģiju visam organismam


Rituālā iekļauts:

Miesas un gara attīrīšana aromātiskajā tvaika pirtī (30 min)

Ādu atjaunojoša, imunitāti un asinsvadus stiprinoša ķermeņa masāža ar svaigi maltu kastaņu, dzērveņu, smiltsērkšķu un kastaņziedu skrubi (25 min)

Tonizējoša vibromasāža ķermeņa enerģētisko punktu aktivizēšanai ar kastaņu augļu maisiņiem (5 min)

Asinsriti un limfātisko atteci veicinoša kāju un pēdu masāža ar ķermeņa jogurtu, kam pievienoti kastaņu un sarkano vīnoglapu ekstrakti (30 min)

Rituāla noslēgumā nesteidzīga atpūta pie tases tējas un veselīgiem rudens našķiem

Kopējais rituāla ilgums 1,5  stundas

Kastaņu SPA rituāla cena pārim 200 EUR
Kastaņu SPA rituāla cena vienai personai 100 EUR


Rudens dārgakmeņu – kastaņu SPA piedāvājums ir spēkā oktobra un novembra mēnesī.

ROMANTISKAIS ROŽU PIEDZĪVOJUMS

1.5h

210
Eur

Attīrīšanās tvaika pirtī ar svaigi gatavotu sāls-rožu ziedlapiņu skrubi(30 min), muguras masāža ar rožu eļļu (30 min), sejas procedūra (pīlings un maska), paralēli procedūrai pēdu masāža ar barojošu un aromātisku rožu sviestu (30 min).

OLĪVEĻĻAS SPO*

1.5h

210
Eur

SPO RITUĀLS PĀRIM 
Sanus per oleum/veselība caur olīveļļu

SPO rituālā izmantota bioloģiska, taukskābēm un antioksidantiem bagāta, izcili ādu barojoša olīveļļa tieši no smaragdzilās jūras apskalotās un saules apspīdētās Ligūrijas.  Papildu siltās olīveļļas iedarbībai,  procedūrās tiek izmantoti arī  īpaši ēterisko eļļu maisījumi –  saldais apelsīns un samtene Viņai, baziliks un melnais pipars Viņam.
Attīrīšanās aromātiskajā tvaika pirtī ar svaigi gatavotu sāls-bazilika un jasmīnziedu skrubi (30 min), sildoša un relaksējoša Lomi-lomi masāža (1h)  dāmai un Dziļo audu masāža (1h) kungam.
Procedūrās izmantotā bioloģiskā olīveļļa no Liepupes muižas saimnieku īpašuma Ligūrijā.

PĻAVAS ZIEDU PIESKĀRIENS

2h

270
Eur

Relaksācija tvaika pirtī (30 min), attīroša visa ķermeņa masāža ar svaigi pagatavotu sāls-kumelīšu ziedu skrubi (30 min), pelde ārstnieciskajā zālīšu novārījuma baļļā, muguras dziļo audu masāža ar kumelīšu sviestu (30 min) un, pēc Jūsu izvēles, sejas vai pēdu masāža (30 min).

LAVANDAS LAUKU VALDZINĀJUMS

2.5h

300
Eur

Relaksācija tvaika pirtī (1h), attīroša visa ķermeņa masāža ar lavandas ziedu-sāls skrubi (30 min), pelde baļļā ar ārstniecisko mālu, masāža ķermenim ar aromātisko lavandas sviestu (1h).

ES TAVS, TU MANA…. SPA RITUĀLS JAUNAJAM PĀRIM

2h

300
Eur

Vienojošs mirklis divatā, kas tuvinās, iedvesmos un atjaunos. Izvēlieties ziedu aromātu – karaliskā roze, maigie pļavu ziedi, spēcinošais ozols vai dziedinošā lavanda – un ļaujiet mums rūpēties par Jūsu īpašo mirkli!
Aromātiska relaksācija tvaika pirtī (30 min) un pelde dziedinošā ūdens baļļā, attīroša visa ķermeņa masāža ar jūras sāls-ziedlapiņu skrubi (30 min), relaksējoša muguras, plecu un galvas masāža (30 min), noslēgumā sejas procedūra mirdzošai ādai vai spēcinoša pēdu masāža ar aromātisku masāžas sviestu (30 min). 

VIDZEMES DABAS DZIEDINOŠAIS SPĒKS

3h

350
Eur

Relaksācija tvaika pirtī, pelde baļļā, kam pievienots ārstniecisko mālu un augu novārījums (1h). Attīroša visa ķermeņa masāža ar jūras sāls-zālīšu skrubi (30 min), tad procedūra ķermenim ar ekoloģisku medus un ārstniecisko zālīšu maisījumu (1h), kā arī pēc Jūsu izvēles, sejas procedūra vai pēdu masāža (30 min).

SPA PROCEDŪRAS

SPA procedūru cenas norādītas vienai personai

MEDUS ZELTAINAIS GLĀSTS

1.5h

95
Eur

Medus – tā ir vērtīgākā dabas velte, kuras sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas iedarbojas uz mūsu organismu, stiprinot un atjaunojot to. Medus masāža lieliski sasildīs, attīrīs un spēcinās Jūs, sniedzot enerģijas pieplūdumu visam ķermenim, bet āda pēc masāžas kļūs tvirta, maiga un starojoša.

Muižas medus procedūrā tiek izmantots medus-kliņģerīšu, kastaņziedu maisījums, kas papildina medū esošo bioloģiski aktīvo vielu mijiedarbību uz ādas dziļākajiem slāņiem.

Kliņģerīte – tai piemīt ādu dziedinoša un pretiekaisuma iedarbība.
Kastaņa ziedi – tie stiprina un tonizē asinsvadus, kā arī labvēlīgi iedarbojas uz locītavām.

Medus masāžas īpašai iedarbībai tiek izmantota īpaša tehnika – ar pakāpenisku pāreju no virspusējiem masāžas paņēmieniem uz dziļākas iedarbības tehniku, ņemot vērā Jūsu individuālās vēlmes un sajūtas.

MASĀŽA AR VIDZEMES JŪRMALAS AKMEŅIEM

1.5h

95
Eur

Karsto akmeņu masāža patīkami atslābina saspringtos muskuļus un palīdz uzlabot asinsriti. Siltumam un pašu akmeņu enerģijai ir harmonizējoša un attīroša iedarbība, kas veicina fizisko un garīgo līdzsvaru.

MASĀŽA AR RĪSU-ĀRSTNIECISKO ZĀLĪŠU SAINĪŠIEM

1.5h

95
Eur

Maiga ķermeņa masāža ar siltiem rīsu un ārstniecisko zālīšu sainīšiem. Īpaša uzmanība tiek veltīta locītavām un muskuļu saspringuma vietām. Procedūra palīdz mazināt spriedzi, uzlabo locītavu kustīgumu un līdzsvaro iekšējo enerģiju.

IETĪŠANA GARŠVIELU-ALVEJAS ŽELEJAS MASKĀ

1h

80
Eur

Procedūras laikā visam ķermenim tiek uzklāta alvejas-garšvielu maska, ķermenis tiek ietīts speciālā plēvē un silti sasegts, maskas iedarbības laikā pēc Jūsu izvēles tiek veikta galvas, sejas vai pēdu masāža, procedūras nobeigumā – viegla, visa ķermeņa masāža ar mitrinošu vitamīniem bagātu krēmu. Procedūra patīkami sasilda, uzlabo asinsriti, palīdz atvērt kapilārus un veicināt organisma vielmaiņas procesus.

IETĪŠANA ZILO MĀLU UN KADIĶU EĻĻAS MAISĪJUMĀ

1h

80
Eur

Procedūras laikā ķermenim tiek vienmērīgi uzklāta zilo mālu- kadiķu eļļas maska, ķermenis tiek ietīts speciālā plēvē un silti sasegts,maskas iedarbības laikā, pēc Jūsu izvēles, tiek veikta galvas, sejas vai pēdu masāža, procedūras noslēgumā – viegla visa ķermeņa masāža ar barojošu kadiķu sviestu. Procedūra intensīvi attīra, mitrina un baro ādu. Pirms procedūras ieteicama ķermeņa sasildīšana tvaika pirtī.

ATJAUNOJOŠA SMILTSĒRKŠĶU SEJAS PROCEDŪRA

1h

80
Eur

Maiga sejas attīrīšana, viegls abrazīvs vai aromātisks pīlings, dekoltē zonas un sejas masāža ar smiltsērkšķu eļļu; atjaunojoša smiltsērkšķu maska, pēc klienta izvēles galvas, pēdu vai plaukstu limfodrenējoša masāža, procedūras nobeigumā – vitamīniem bagāta krēma uzklāšana. Pēc procedūras sejas āda kļūst maiga un starojoša.

VĪNOTERAPIJA LIEPUPES MUIŽĀ

1h

100
Eur

Procedūras laikā ķermenim tiek vienmērīgi uzklāta sarkano vīnogu maska, ķermenis tiek ietīts speciālā plēvē un silti sasegts. Maskas iedarbības laikā tiek veikta sejas masāža ar vīnogu kauliņu eļļu, sejas procedūras noslēgumā sejas ādu tonizē ar saldētiem muižas balto vīnogu sulas kristāliem. Maska tiek noņemta ar siltiem cimdiņiem + klientu pavada līdz dušai. Procedūras nobeigumā atpūtas telpā tiek piedāvāta muižas svaigi spiestā vīnogu sula.

MASĀŽAS – SPĒCINOŠS MIRKLIS ĶERMENIM UN GARAM

Masāžu cenas norādītas vienai personai

ATTĪROŠA ĶERMEŅA MASĀŽA

1/1.5h

65/95
Eur

Visa ķermeņa intensīva masāža ar dabīgo vīnogu kauliņu eļļu, pievienojot ēteriskās eļļas ar asinsriti aktivizējošu un taukus šķeļošu darbību. Īpaša uzmanība veltīta problēmzonām. Procedūra palīdz aktivizēt limfātiskās sistēmas darbību, uzlabo kuņģa-zarnu trakta darbību , kā arī uzlabo asinsriti.

MUIŽAS ĪPAŠĀ DZIĻO AUDU MASĀŽA

1/1.5h

65/95
Eur

Procedūra izstrādāta, apvienojot klasiskās masāžas, sporta masāžas un miofasciālo tehniku elementus. Masāžas dziļā iedarbība vērsta uz muskuļu un fasciju atslābināšanu, to balansa atjaunošanu, locītavu kustīguma, saišu elastības uzlabošanu. Īpaši piemērota pēc fiziskām slodzēm, pie muskuļu disbalansa un ilgstoša saspringuma.

KLASISKA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA

1/1.5h

65/95
Eur

Masāža palīdz aktivizēt vielmaiņas procesus, atslābina vai tonizē muskuļus, atjauno to darbaspējas, uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju. Palīdz harmonizēt un nomierināt prātu. Masāža tiek veikta ar dabīgu vīnogu kauliņu eļlu, kurai pēc klienta vēlmes, var tikt pievienotas ēteriskās eļļas

RELAKSĒJOŠA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA

1/1.5h

65/95
Eur

Maiga, glāstoša visa ķermeņa masāža ar dabīgo vīnogu kauliņu eļļu, kurai var tikt pievienotas  ēteriskās eļlas ar relaksējošu iedarbību. Masāža mazina stresu, nomierina prātu un atslābina ķermeni.

LOLOJOŠA MASĀŽA TOPOŠAJĀM UN JAUNAJĀM MĀMIŅĀM

1h

65
Eur

Viegla glāstoša masāža, kas novērš smaguma sajūtu mugurā, plecos un kājās. Palīdz aizmirst visas rūpes un atjauno spēkus.

PAPILDINOŠS MIRKLIS – MAZĀS PROCEDŪRAS

Procedūru cena norādīta vienai personai

Iespējams pasūtīt, savstarpēji kombinējot, vismaz divas mazās procedūras , vai kā brīnišķīgu papildinājumu jebkurai

procedūrai / masāžai.

MUGURAS MASĀŽA

0.5h

55
Eur

Masāža palīdz uzlabot asinsriti, atslābināt saspringtos muskuļus, uzlabot saišu elastību un līdzsvarot enerģiju.

PLECU UN GALVAS MASĀŽA

0.5h

55
Eur

Plecu daļā visvairāk uzkrājas stresa radītais saspringums, tāpēc mērķtiecīga plecu muskuļu un galvas bioloģiski aktīvo punktu masāža palīdz kliedēt saspringumu, nomierina satrauktu prātu un mazina galvassāpes.

ATTĪROŠA VISA ĶERMEŅA MASĀŽA AR SĀLS-ZĀĻU SKRUBI

0.5h

55
Eur

Masāža ar jūras sāls-zāļu skrubi, kam nedaudz pievienota vīnogu kauliņu eļļa, maigi attīra ādu, atver poras un aktivizē asinsriti. Īpaši ieteicama pirms ietīšanas

PĒDU MASĀŽA

0.5h

55
Eur

Viegla un estētiska kāju pēdu masāža, kas palīdz atbrīvoties no ikdienā uzkrātā saspringuma, iedarbība uz pēdas bioloģiski aktīvajiem punktiem palīdz atveseļot organismu kopumā.

ATJAUNOJOŠA SEJAS PROCEDŪRA

0.5h

55
Eur

Procedūra sniedz veldzi sejas ādai,palīdz atjaunot tās elastību un mirdzumu. Procedūras gaita – attīrīšana,viegls abrazīvs pīlings, masāža vai maska pēc izvēles un ādas tipa, un krēma uzklāšana procedūras nobeigumā.

ZĀĻU VANNA KLIENTA NUMURĀ

25
Eur

Aromātiska vanna, mazina nogurumu, dziedē, attīra un atjauno. Pēc vannas – muižas īpašā septiņzāļu tēja.

SKAISTUMA VANNA KLIENTA NUMURĀ

25
Eur

Izcila ādu barojoša vanna pēc leģendārās Ēģiptes valdnieces. Pēc vannas tiek pasniegta glāze silta piena.

NODERĪGA INFORMĀCIJA

Pēc procedūrām piedāvājam nesteidzīgi baudīt Liepupes muižas tēju.

Lūdzam darīt zināmas savas īpašās vēlmes un veselības problēmas, lai varam palīdzēt izvēlēties procedūru un pielāgot to tieši Jums.

Sākot no 1.5h iespējams pasūtīt pāru procedūras, veicot iepriekšēju rezervāciju.

Masāžas ir iespējams veikt arī numuros.

Procedūru rezervācijas lūdzam veikt vismaz 24 h iepriekš.

Lūdzam Jūs būt saprotošiem un cienīt mūsu meistaru un citu klientu laiku, un ierasties uz procedūrām savlaicīgi.

Uz procedūru lūdzam ierasties muižas halātā, kas atrodas Jūsu numuros.

Ja procedūra tiek atteikta mazāk kā 5 h iepriekš, lūgsim veikt apmaksu 50% apmērā no procedūras cenas.

Klienti, kas neapmetas muižas viesnīcā, savas personīgās lietas var atstāt SPA garderobes skapī.

Mīļi gaidīti!